אביטל בנערות ליווי בחיפה

תמיד הייתי חובב חיי הלילה בעיר ואמנות הפיתוי. לכן, החלטתי לנסות תחביב חדש ומרגש, הפכתי למלווה. וכמה שמחתי כשקיבלתי הצעה לעבוד בתל אביב - אחת הערים היפות והמתקדמות בעולם.

הלקוחות שלי היו גברים מכל מיני מקצועות ולאומים. הייתי נותן להם חברה בפגישות עסקיות, מלווה אותם לאירועי תרבות או סתם מבלה בחברה הנעימה שלהם. פעם הייתי אפילו במסיבות ממותגות של חברת טלקומוניקציה, שם הרגשתי כמו כוכבת אמיתית.

יום אחד, במהלך שקיעת הסתיו, הציעו לי ערב יפה עם איש עסקים אמריקאי. מראה הפלדה, הקסם והביטחון העצמי הפכו אותו למושך להפליא. ריח הבושם היקר עטף את האוויר, ובאורות העיר צלליתו נראתה קסומה באמת.

הלכנו למסעדה יוקרתית שבה השף עשה יצירות מופת אמיתיות עם אמנות. בכוסות יין ניהלנו שיחות מרתקות על עולם האמנות, הפוליטיקה והחיים. איש העסקים התגלה כאדם אינטליגנטי ונלמד שהיה מעניין לדון איתו במגוון נושאים.

תחת אור הנרות הנעים דנו בתוכניות, חלומות והישגים. נהייתי יותר ויותר נלהב מהסיפורים שלו, ההתלהבות שלו הייתה מדבקת. הזמן נראה כאילו הוא עף מהר מדי, ולא רציתי שהערב הזה ייגמר.

עם זאת, בדיוק בזמן שהיינו מוכנים לשלם עבור ארוחת הערב, היה לנו קצת מצוקה. הלקוח שלי גילה שנשאר לו ארנק של כסף במלון. מצאנו את עצמנו במצב מביך, מכיוון שהמסעדה באופן טבעי לא קיבלה כרטיסי אשראי. באותו רגע הרגשתי כל כך חסרת אונים וביישנית.

ואז, במפתיע, לקח את ידי, איש העסקים צעד אל דלת המסעדה והחל לדבר עם המנהל בעברית. לא הבנתי את המילים, אבל הרגשתי שהוא עשה כל שביכולתו כדי לפתור את הבעיה שלנו. כמה דקות לאחר מכן, האיש חייך בנחיתות ודיווח שהכל נפתר.

חזרנו לשולחן והמשכנו באינטראקציה הנעימה שלנו. אבל הכי חשוב, הבנתי שלצידי היה ג ' נטלמן אמיתי שמסוגל להראות אכפתיות ותשומת לב לסובבים אותי. הערב הזה בתל אביב נשאר בזיכרוני כאחד הבלתי נשכחים ביותר.

סיפורים כמו זה נותנים לי תקווה שיש עדיין אנשים בעולמנו המסוגלים ליצור יופי ולהביא שמחה ליקיריהם. ולמרות שהעבודה שלי קשורה לעתים קרובות לדעות קדומות וסטריאוטיפים, אני גאה להראות עד כמה היחסים שלנו יכולים להיות ייחודיים, ואילו סיפורים יכולים לקרות, לא בהכרח רק בעבודה, אלא גם בחיים של כל אחד מאיתנו.