נערת ליווי

כשהגעתי למלון שלו, הוא ביקש ממני לחכות בחדר כדי שיוכל לסיים את העסק שלו. התקלחתי והתלבשתי בתחתונים המושכים את העין כדי ליצור אווירה נינוחה וסקסית.

כשהוא סוף סוף נכנס לחדר, הייתי מוכן להתחיל את הכיף. הוא הציע לי כוס שמפניה והתחלנו לדבר. במהלך השיחה, שמתי לב שהוא מתנהג בצורה מוזרה. הוא ניסה להסתיר את הנוירוזה, אך ידיו היו קרות ורעדו.

ניסיתי להרגיע אותו ולגלות מה קרה. התברר שהיה לו ראיון עבודה חשוב מאוד למחרת, והוא היה מאוד מתוח וחרד. הוא סיפר לי על הפחדים והספקות שלו, ואני רק הקשבתי לו בתשומת לב.

במקום לצאת לתענוגות אינטימיים, החלטתי לעזור לו להירגע ולשכוח מהבעיות שלי. הצעתי לו עיסוי כדי להקל על המתח ולהכין אותו למנוחה נעימה. הוא הסכים והתחלתי ללטף את גופו בשמן, תוך מתן תשומת לב מיוחדת לגבו ולכתפיו.

במהלך העיסוי, אמרתי לו מילים מרגיעות ונגעתי בו בעדינות ובטיפול. ניסיתי ליצור אווירה של אמון ולתת לו להיפתח לחלוטין כדי להשתחרר מכל החרדות והפחדים.

בהדרגה, גופו החל להירגע והוא נעשה פחות מתוח. הוא החל לנשום עמוק ואיטי יותר וידיו הפסיקו לרעוד. הרגשתי שהוא מתחיל להרפות מהחרדות שלו ולהיצמד לרגע של הנאה.

כשסיימתי את העיסוי, הוא היה כל כך רגוע שעיניו זרחו בהכרת תודה. בילינו את שארית הערב בחיבוק עדין ונהנינו מחברתו היפה של זה.