נערות ליווי בירושלים

אני מביטה בעצמי במראה, מיישמת את הנגיעות האחרונות לאיפור שלי. הערב מתחיל ואני מוכנה לפגוש את הלקוח הבא שלי. כמלווה בתל אביב, אני פוגש הרבה אנשים ומקשיב לסיפורים שלהם, אבל המסיבה הזו זכורה במיוחד.

הלקוח שלי, ג ' ון, היה אמריקאי שנסע לישראל למטרות עבודה. הוא הגיע לעיר רק כמה ימים ורצה לבלות את הערב בחברה נעימה. כשפגשתי אותו במלון שלו, אהבתי מיד את אופיו הכנה והחביב.

הלכנו לאחת המסעדות במרכז תל אביב ונהנינו מאוכל טעים ושיחות מרתקות. ג ' ון סיפר לי על עבודתו ועל מסעותיו, ובתמורה עשיתי כל שביכולתי כדי להפוך את הערב שלו למיוחד.

אחרי ארוחת הערב החלטנו לצאת לטיול לאורך הטיילת. ג ' ון הוקסם מהנוף לים ומהרעש של הגלים. הסתובבנו, החזקנו ידיים והסתכלנו בחלונות הראווה של החנויות המקומיות. במהלך המסיבה שמתי לב שג ' ון מנסה כל הזמן להצחיק אותי ולהרגיש בנוח.

בשלב מסוים, הוא פתאום עוצר ליד גמלאים שמושכים את השרוול. אני מסתכל עליו מבולבל, לא מבין מה קורה. מסתבר שהקשישים האלה לא מצליחים למצוא את דרכם למלון שלהם, וג ' ון מציע להם את עזרתנו.

אנו לוקחים אותם ברחובות העיר, הם מספרים לנו את סיפורי נעוריהם ומביטים בנו במבט של הכרת תודה וחום. ממש התרגשתי מהסיפורים שלהם ומהצלחנו לעזור.

עם הגעתם למלון שלהם, הם מודים לנו ומזמינים אותנו לארוחת צהריים, אך אנו מסרבים מכיוון שלג ' ון היה פרק זמן מוגבל. כשחזר לרחובות תל אביב, הבחין בפרצוף העצוב שלי, שאל ג ' ון מה לא בסדר איתי.

הסברתי שהקשישים האלה הזכירו לי את ההורים שלי שגרים בעיר אחרת ואני מתגעגע אליהם מאוד. הוא מחבק אותי בשקט ואומר לי שהוא מבין כמה זה קשה, אבל שהחיים תמיד נותנים לנו את ההזדמנות למצוא משפחה אמיתית בכל מקום.